55-річчя з часу створення Меморіального музею Соломії Крушельницької

26 вересня студенти 2-4 курсів спеціальностей «Інформаційна,бібліотечна та архівна справа» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» разом із викладачами кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Т.Вільковою, О.Конопліцькою, О.Стефанишин побували у Меморіальному музеї Соломії Крушельницької. Змістовну, пізнавальну, надзвичайно цікаву та емоційну розповідь про «найпрекраснішу Соломію» присутні почули від екскурсовода. Слухачі торкнулися минувшини, культури, історії Галичини, а також оцінили та зрозуміли, скільки ще потрібно докладати зусиль, вмінь і знань у музейну справу.

Старший викладач Т.Вількова про талант Соломії Крушельницької зазначила: «Велич особистості! Голос історії! Голос, який підкорив світ… Усі слова про вродливу жінку з величезним талантом і неперевершеним голосом, який полонив Європу і Південну Америку і залишався в пам’яті тих, хто її слухав, назавжди».