Науково-практичний круглий стіл «Українознавство: стан, проблеми і перспективи розвитку»

7 листопада на історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка відбувся науково-практичний круглий стіл «Українознавство: стан, проблеми і перспективи розвитку», у якому взяли участь д. іст. н., професор, завідувач кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Гомотюк О. Є., а також доцент цієї кафедри, к. філол. н. Біловус Л. І.

На розгляд виносились питання тенденцій розвитку українознавства у сучасному світі, його актуальності та ролі у національно-культурному відродженні. Окремо обговорювали різноманітні аспекти українства, зокрема української діаспори, чинників збереження національної ідентичності, геополітику та зовнішню політику України. Круглий стіл завершився обговоренням та ухваленням рекомендацій із покращення щодо вивчення і дослідження українознавчої проблематики.