Про молодь, книги й пам’ять

Студенти Тернопільського національного економічного університету долучилися до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу». Приємно, що деякі з них, як першокурсниця Ярина Кошкарова, придбали для Тернопільської обласної дитячої бібліотеки книгу професора Миколи Лазаровича «Ілюстрована історія України» (Тернопіль : Джура, 2018). Автор вдячний за високу оцінку його праці.
Відрадно також, що серед подарованих видань і книга «Ти зробив усе, що зміг», у якій авторка Леся Орляк увічнила свого сина-героя Олександра, полеглого 6 лютого 2015 р. під час бою з російськими окупантами в Дебальцевому на Донбасі.

Без сумніву, що такі книги важливі. А «Ілюстрована історія України» М. Лазаровича й поготів, адже відповідний навчальний курс є обов’язковим у закладах вищої освіти.