Щурко Ірина: Зробіть розумну інвестицію в своє майбутнє і професійне життя!

Друзі, привіт! Я, Щурко Ірина, випускниця кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» юридичного факультету ТНЕУ.
Якщо Ви хочете здобути вищу освіту, отримати міжнародний досвід, неймовірні емоції колориту студентського життя та знання з різних напрямків — тоді Вам точно до нас! Наша наукова родина допоможе знайти себе, підтримає у будь-якій ситуації, зрозуміє та віддасть частинку душі кожному студенту.
Я щиро вдячна найкращим викладачам моєї спеціальності за зусилля, доброту, навчання та дорогу до успіху. Тому що сьогодні Ви — абітурієнт, а після закінчення університету — виконавчий директор, підприємець або провідний спеціаліст у сфері інформаційних технологій.
Зробіть розумну інвестицію в своє майбутнє і професійне життя! Це правильний вибір, а кафедра надасть крила для швидкого тріумфу!