Семінар «Україна–НАТО: формула безпеки»

3 листопада в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся семінар «Україна–НАТО: формула безпеки». Модератором заходу була Ірина Фріз, народний депутат України, голова Постійної делеґації України у Парламентській Асамблеї НАТО.

Доктор політичних наук, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Микола Васильович Лазарович виголосив доповідь у контексті проблематики семінару. Основний месидж виступу: вступ до НАТО як найефективнішої структури колективної безпеки в світі, крім оборонної складової, дасть змогу Україні дистанціюватися від РФ, встановити цивілізаційні межі для української влади, реформувати Збройні сили України тощо.