Студенти вивчали мистецтво у Художньому музеї Тернополя

2 вересня студенти групи МСД-31 розпочали вивчення нового курсу «Мистецтвознавство» (керівник – доц. Надія Білик) із відвідин Художнього музею Тернополя. Майбутні менеджери культури мали змогу побачити унікальні роботи Іоанна-Георгія Пінзеля, Марії Примаченко, Івана Марчука та ін. відомих українських художників. Водночас, незабутні враження залишились від знайомства із зарубіжним мистецтвом.

Також студенти долучились до відкриття виставки іконопису заслуженого майстра народної творчості України Володимира Шерстія й переконались, що сакральні твори потрібно «дивитись серцем». Експозицію виставки «З янголом на плечі», яка присвячена 60-річчю від дня народження мистця, склали ікони, позначені неповторною творчою манерою автора. Як слушно зазначили студенти, цей проєкт презентує талант української нації.