Тренінг з ораторської майстерності


Тренінг з ораторської майстерності для студентів спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» провела засновник Школи фінансового успіху «Rich and Happy» Наталія Орищак. Присутні студенти працювали у командах, виконували різні завдання. Одним із завдань, зокрема, було презентувати себе, вклавшись у хвилину. Після цього Наталя Орищак аналізувала виступи та вказувала на помилки, які допустили студенти. Тренер також продемонстувала серію слайдів про пози, жести, міміку, а також уривки із фільмів, де герої показують себе у різних ситуаціях.

Ось кілька думок студентів після тренінгу:

«Дуже цікавий і пізнавальний тренінг! А головне – практичний до застосування. Дає краще розуміння себе та людей довкола, і мотивує вдосконалюватись далі. Сподобалося те, що дали змогу висловитися та проаналізували наші помилки, поведінку під час публічного виступу». (Віта Чумак, група ДІД-31).

«Сьогодні мені випала нагода побувати на тренінгу дуже цікавої особистості Наталії Орищак, вражень від почутого і побаченого безліч. Насамперед хочу відзначити професіоналізм у сфері ораторської майстерності цієї жінки, дійсно її хочеться слухати і слухати. Тренінг тривав приблизно дві години, але було таке відчуття ніби п’ять хвилин, дружня і доброзичлива атмосфера панувала в аудиторії. Також хочу подякувати викладачам кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства за те, що організували нам зустріч з пані Наталею. Це не перша людина, яка ділиться своїм досвідом і знаннями зі студентами нашої спеціальності. Сподіваюся і надалі на зустрічі з такими яскравими людьми, які будуть давати нам максимум знань в тій чи іншій сфері людської діяльності. Дякую за набуті знання та чудовий настрій на весь день!» (Марія Косяк, група ДІД-31)

Захід відбувся в рамках діяльності Школи ділової комунікації, яка діє на кафедрі документознавства, інформаційної діяльності та українознавства.