Я навчався на спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" у ТНЕУ

Привіт, мене звати Ярослав.
Я навчався на спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» у ТНЕУ.
Як у всіх, студентські роки подарували масу емоцій, а що важливіше — знань і навичок, проте, найкраще це відчути вам вдасться лише у ТНЕУ.
У співпраці з викладачами, навчанні відчувається «європейськість», маю на увазі, що атмосфера щира та невимушена, на відповідному рівні, саме це допомагає досягати високих результатів.
Сам університет і юридичний факультет — дуже комфортні та забезпечені для навчання і дозвілля (для мене це важливо).
Зараз я працюю у АТ Концерн Галнафтогаз у м. Львів на посаді аналітика. У виконанні трудових обов’язків, формуванні комунікацій, значною мірою, допомогли знання, отримані у ТНЕУ на кафедра інформаційної та соціокультурної діяльнгості.
Мотивуючим чинником стало також те, що президент нашої компанії Антонов В. Б. також навчався у цьому університеті і став успішним бізнесменом.
Передаю вітання Оксані Євгенівні Гомотюк та всім викладачам кафедри, дякую за підтримку та науку.