Завідувач кафедри ІСД, професор Гомотюк Оксана Євгенівна взяла участь у тренінгу для експертів з акредитації освітніх програм

Завідувач кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності, доктор історичних наук, професор Гомотюк Оксана Євгенівна взяла участь у тренігу для експертів з акредитації освітніх програм.

Захід відбувся упродовж 20-21 листопада 2019 р. у  ТНПУ ім. В. Гнатюка. У стінах Освітнього хабу зібрались науково-педагогічні працівники та студенти ЗВО Тернопільської та Рівненської областей. Тренінг для експертів з акредитації освітніх програм під егідою Національного агентства відкрили ректор Богдан Буяк та заступник голови Нацагенства Іван Назаров. Тренери – член Нацагенства  Олександр Длугопольський та експертка Олена Книш – розповіли учасникам тренінгу про нові вимоги до акредитації, особливості експертної оцінки за європейськими підходами, а також провели серію кейс-стаді, пов’язаних із етичними проблемами акредитації. Учасники тренінгу – професорсько-викладацький склад ЗВО та студенти – обговорили критерії акредитації, зробили попередню оцінку звіту самоаналізу, провели симуляцію зустрічі експертів із викладачами. Учасники порадували вмотивованістю та бажанням бути активними агентами якісних змін у сфері вищої освіти України.