Майбутнє належить молодим, сильним, креативним, дружнім!


7 листопада викладачі та студенти кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства вітали на юридичному факультеті ТНЕУ учнів загальноосвітніх шкіл і студентів коледжів м. Тернополя. Захід відбувся в рамках презентації спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» й був приурочений Дню працівника культури.

Майбутні абітурієнти мали нагоду взяти участь у різноманітних тренінгах, поспілкуватись з успішними людьми. Гостям було запропоновано обрати наступні локації: «Феномен Instagram: нова ера персонального бренду»; «Youtube та Instagram очима професіоналів»; «Імідж ділової людини»; «Як вдало виходити на фото і ефективно співпрацювати з фотографом»; «Ангелик»; «Арт-терапія»; «Крізь терни до зірок» – студія Кирила Богданюка; «Креативний менеджмент» тощо.

Наталія Заставецька – співзасновник і керуючий партнер комерційного бренду ZINET – поділилась маркетинговими ідеями щодо формування особистого бренду крізь призму відеоконтенту.

«Youtube та Instagram очима професіоналів» – локація Олеся Зіньківа. «В Інтернеті вплив блогерів тільки посилюється. Люди довіряють таким же людям, як вони, а не корпораціям. Instagram – найпопулярніша соціальна мережа у світі, з допомогою якої тисячі людей змогли показати свій внутрішній світ, власні індивідуальні переконання та почуття», – ось так говорить про блогерську діяльність Лесик. Його виступ містив наступні рекомендації:  що потрібно знати про роботу найбільшої соціальну мережу у світі; способи розвитку власного бренду та  напрямів блогів; як заявити про себе за допомогою Instagram. Олесь Зіньків виділив 5 найпопулярніших різновидів блогів:

1. Lifestyle blog. Мабуть, один із найпоширеніших. Вважаєш, що у тебе досить цікаве життя, і хочеш ділитися своїми історіями та досвідом з іншими? Що ж, цей варіант саме для тебе.

2. Travel blog. Те, чого всі хочуть, але, на жаль, не всі втілюють у життя – подорожі! Катаєшся автостопом по світу? Чи знаєш, як бюджетно провести незабутній вікенд у Європі? Теж любиш «Орел і решка» та переконаний, що можеш краще? Тоді – вперед до вершин!

3. Кулінарний блог. До речі, майже не розвинений на теренах українського блогінгу. Тож є всі шанси підкорити своєю фірмовою пастою цілий інстаграм.

4. Книжковий блог. Вважаєш себе книжковим черв’ячком, можеш «проковтнути» книгу за вечір і хочеш ділитися враженнями з цілим світом? Тоді це для тебе! Сміливо неси культуру в маси.

5. Відеоблог. Не писати, а говорити; не emoji, а живі емоції; не слова, а музика. Це все про тебе? Тоді тобі у відеоблогінг – і розвивати україномовний YouTube та ламати стереотипи.

Діана Чемера презентувала локацію «Імідж ділової людини». У цьому контексті вона зазначила: «Імідж ділової жінки повинен відповідати серйозному настрою. Кожна цінує свій час і не розтрачує його даремно». Саме тому майстер підібрала  look, що стане у нагоді та підкреслить статус на бізнес-зустрічах. Учні сперечалися про складові іміджу, що впливає на нього, як він формується. Дійшли висновку, що важливим є все: Про що говоримо! Як говоримо! Як виглядаємо! Як рухаємось! Чим займаємось! З ким спілкуємось! Як спілкуємось! Вміння робити макіяж  ніколи не нашкодить справжнім дівчатам, особливо таким, що ведуть публічний спосіб життя. Це був не тільки професійний макіяж – слухачі  отримали індивідуальні поради та нанесли косметику під пильною увагою Діани.

Юрій Зелененький провів майстер-клас на тему «Як вдало виходити на фото і ефективно співпрацювати з фотографом».

Студенти Галицького коледжу ім. В. Чорновола взяли участь у майстер-класі з виготовлення ангелика. Всім присутнім цей день запам’ятався позитивними емоціями, адже кожен створив свій оберіг завдяки вмілим рекомендаціям  майстрині Ані Буяк.

Марія Білас провела заняття з арт-терапії, приурочене пізнанню давньої української культури. Трипільські символи, їх трансформація й інтерпретація стали основою для духовного відчуття єдності з предками. Учасники заходу створювали  орнаменти, як символічні знаки свого роду.

Арт-терапія від талановитого студента юридичного факультету Кирила Богданюка теж не залишила нікого байдужим. Юнак познайомив присутніх з мистецтвом енкаустики, особливість якої полягає в створенні пейзажу за допомогою воскових олівців і розпеченої праски.

«Креативний менеджмент» – локація тернопільської ведучої Світлани Гасай, яка поділилася з учнями своїми знаннями та практичним досвідом.  Вона розповіла, що багато людей мріють розпочати свій бізнес. «Розпочати власну справу – це кинути виклик усьому, що тебе оточує. Для того, щоб її розпочати потрібна рішучість. Вона береться з вашої самоорганізації, внутрішньої впевненості та кола однодумців. Знайдіть тих, хто буде вас підтримувати. Головне – вірити в те, що у Вас обов’язково все вийде!», – переконана пані Світлана.

Спілкування з професіоналами були змістовним і креативним. Подібні заходи вже стали традиційними на юридичному факультеті ТНЕУ.