День відкритих дверей у ТНЕУ

20 жовтня в Тернопільському національному економічному університеті відбувся важливий захід для майбутніх вступників – День відкритих дверей.

Викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності на чолі із завідувачем, доктором історичних наук, професором Гомотюк Оксаною Євгенівною презентували спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Журналістика» та освітні програми «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та PR-технології», «Правова журналістика». Зустріч пройшла у форматі «запитання–відповідь». Старшокласники дізналися про особливості вступу в 2020 році, необхідні сертифікати ЗНО, можливості професійного та особистісного росту, стажування закордоном.