День знань відсвяткували студенти та викладачі кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Першого вересня на Майдані знань ТНЕУ зібралася велика університетська спільнота, аби урочисто розпочати новий навчальний рік.

Студенти, професорсько-викладацький колектив, батьки і гості гучними оплесками вітали на червоній доріжці ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого, голову Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Степановича Барну, міського голову Сергія Віталійовича Надала, заступника начальника Тернопільської митниці ДФС Андрія Любомировича Саварина, Архієпископа Тернопільського і Кременецького УПЦ КП Нестора, священика парафії святого Пантелеймона Цілителя УГКЦ отця Василя Чамарника, проректорів університету, деканів факультетів і директорів інститутів, коледжу ТНЕУ.

Особливим цей день був для першокурсників, які вперше зустрілися зі своїми одногрупниками, викладачами-наставниками, адміністрацією університету. Надзвичайно цінними стали для нових членів університетської родини настанови ректора ТНЕУ.

Особливою частиною свята стало складання присяги студента Тернопільського національного економічного університету. Приємним подарунком для колективів факультетів, інституту, коледжу стали подарунки від ректора – прапори та герби, які є основною символікою навчальних структурних підрозділів.

На завершення урочистостей відбулось знайомство студентів кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства з керівництвом юридичного факультету, із завідувачем кафедри, доктором історичних наук, професором Гомотюк Оксаною Євгенівною, викладачами та кураторами груп ДІД-11 та МСД-11.