Еко-десант юридичного факультету здійснено на території Вишнівецького палацу


 

Вишнівецький палац — виняткова історична перлина і пам’ятка архітектури національного значення. Ця унікальна резиденція за архітектурною неповторністю важлива для України так само, як палац князів Радзивіллів у Білорусії, королівський Вавель у Польщі або Версаль у Франції. Така краса не може обійтися без гідної оправи. Навколо фамільної резиденції розлогу тінь і тихий затишок для відвідувачів створюють 370 вікових дерев в обрамленні сосен і ялин, лісових буків та ясенів, каштанів, сріблястих тополь, дубів і кленів. Вишневецький парк — колиска спокою і затишку — навряд чи когось залишить байдужим.
Задля збереження належного вигляду культурної спадщини національного масштабу зовнішній вигляд палацово-паркового комплексу постійно намагаються підтримувати коштом меценатів та спонсорів.
Колектив юридичного факультету ніколи не залишався осторонь збереження та облагородження історико-архітектурних пам’яток. Тому 26 квітня 2018 року 78 студентів та 7 викладачів юридичний факультет ТНЕУ  відгукнулись на запрошення генерального директора Національний заповідник «Замки Тернопілля»Анатолія Вікторовича Маціпури допомогти прибрати територію Вишневецького парку.
Щоб зробити довкілля чистішим, а простір довкола себе приємним і комфортним усі волонтери ЮФ дружно і завзято взялися за віники і граблі й облагородили місце локації. Активісти згрібали торішнє листя, траву, підмітали, збирали сміття. В кінцевому результаті усе сяяло чистотою та ошатністю.
Також усі бажаючі змогли поєднати благородну корисну справу із приємним духовним та культурним збагаченням, а саме — відвідати овіяний легендами і славою палац, погуляти по тінистих доріжках чисто прибраних галявин.
Потрудилися всі на славу, і, як відомо, фізична праця пробуджує неабиякий апетит. Тож, інтенсивна трудова терапія на лоні природи завершилася неперевершеним імпровізованим барбекю від декана юридичного факультету Сергія Володимировича Банаха. Окрім того, що навели чистоту та затишок паркового комплексу, уся факультетська родина наповнилася позитивними емоціями, гарним настроєм та неймовірними відчуттями.