ІІ Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE» на кубок ректора ТНЕУ: історико-філологічна секція


21-22 березня на юридичному факультету ТНЕУ відбувся ІІ Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere» на кубок ректора ТНЕУ.

В історико-філологічній секції змагались за перемогу 9 команд (учні шкіл з Тернополя, Бережан, Волновахи, Мишковичів, Скориків, Шумська). Більшість з них уперше взяла участь у дебатах з важливих для сьогодення тем, інтелектуальних іграх, стрільбі в інтерактивному тирі. Кожен учасник турніру відчув важливість вміння комунікувати в одній команді.

Результати виступів команд оцінювало компетентне журі, до складу якого входили не лише викладачі та студенти кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ, а й висококваліфіковані практики.

Під час урочистої церемонії нагородження було визначено переможців турніру, кращих учасників у командних та індивідуальних номінаціях. В історико-філологічній секції на 1 місці – команда «Народжені перемагати» (ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»), 2 місце у команди «Валькірії» (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22) і 3 місце виборола команда «Скіфи» (Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 міста Волноваха Донецької області).

Від кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства дякуємо усім командам за участь у турнірі, з нетерпінням чекаємо зустрічі у наступному році! Зичимо вчителям, які приїхали разом зі своїми учнями, нових цікавих проектів, конкурсів, і, звичайно ж, нових перемог їхніх вихованців у майбутньому!

Своїми враженнями від турніру поділилась Ярина Герета, учитель ТОКШМ ім. І. Герети: «21-22 березня 2018 року команда «Шукачі за удачею» Тернопільської обласної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети у складі 4 учениць Хореографічного відділу Анастасії Білик, Олени Музики, Віки Лазарюк, Діани Кривоус та 1 учня Художнього відділу Тимура Ковалевського вперше взяла участь у ІІ Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus vincere» на кубок ректора ТНЕУ. Турнір проходив на Юридичному факультеті ТНЕУ.

Презентація, розминка із 20 запитань, дебати, конкурс капітанів (виконання 60 тестів за 120 секунд на комп’ютері), «мозковий штурм» у вигляді відеозапитань, історичне рівняння, і стрільба в тирі, де треба було попасти у 10 мішеней за 10 секунд – ось такі непрості завдання стояли перед учасниками турніру.

Але було ще й відвідання унікальної виставки картин і майстер-класу студента юридичного факультету Кирила Богданюка. А найголовніше – це новий цікавий досвід для наших дітей.

За участь у турнірі і 5 місце в історико-філологічній секції команда отримала Грамоту у номінації «Культура і мистецтво України», запрошення на виставу до Тернопільського драмтеатру, Подяку колишньому директору ТОЕКШМ ім.Ігоря Герети Гайдукевичу Остапу Івановичу за активну співпрацю і сприяння ефективній взаємодії освітніх закладів у напрямі якісної підготовки майбутніх фахівців та Сертифікат для мене, як для керівника-тренера команди-учасника турніру. А Оленка Музика отримала Грамоту у номінації «Кращий гравець турніру» та цінний приз – iPad.

Велике спасибі Ірині Ленько, Наталі Писуляк, Наталі Насалик за фахову підготовку наших учнів 10 класу, а Лесі Лепко – за формування і виховання класного колективу! Щира подяка батькам за таких кмітливих, ініціативних, креативних, розумних, здібних, комунікабельних, найкращих дітей і за вашу підтримку і допомогу!

Щиро дякую організаторам турніру та волонтерам, які так щиро опікувались нашою командою!»

Надія Білик, кандидат історичних наук, доцент кафедри ДІДУ