ІV Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід»

5 квітня колектив юридичного факультету ТНЕУ вітав близько 11 делегацій з різних країн світу під час IV Міжнародної науково-практичної конференції «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід». Науковці України разом із зарубіжними колегами мали нагоду поспілкуватися під час дискусійних платформ, майстер-класів, тренінгів-симуляцій.
Викладачі кафедри ДІДУ активно долучились до проведення таких платформ, як «Історико-культурний та правовий вимір сучасного інформаційного суспільства» й «Культура формування академічної доброчесності: правові засади, пріоритети дотримання та поширення в науковому середовищі». Змістовні виступи доповідачів і дискусія щодо актуальних для наукової спільноти проблем засвідчили високий фаховий рівень заходу.