Комедія за мотивами п’єси Г. Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» в творчій обробці ЮФ

8 жовтня колектив юридичного факультету ТНЕУ вразив своєю майстерною грою на сцені Тернопільського драматичного театру ім. Т. Шевченка. Постановка комедії за мотивами п’єси Г. Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» була приурочена до святкування дня юриста. У ролі акторів виступили викладачі та студенти юридичного факультету. Зокрема, головні ролі майстерно виконали студенти третього та четвертого курсів спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»: Василь Капустинський, Роман Залубник і Зоряна Гонзул. Образ Одарки втілила на сцені старший викладач кафедри ДІДУ Недошитко Ірина Романівна. Щиро дякуємо всім причетним, особливо майбутнім менеджерам культури, за організацію   цього благочинного дійства.