Мистецтво у музеї вивчали студенти спеціальності "Менеджмент соціокультурної діяльності"

21 вересня відбулася культурна акція, приурочена знайомству студентів третього курсу (спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності») з українським мистецтвом, представленим у збірці Тернопільського обласного краєзнавчого музею.

Майбутні менеджери культури мали нагоду ознайомитися з колекцією образотворчого мистецтва, що є складовою експозиції музею в м. Тернополі. Серед робіт визначних художників увагу студентів привернули живописні та графічні композиції Івана Марчука, Якова Гніздовського, Ярослава Омеляна, Богдана Ткачика, які є уродженцями Тернопілля.

Захід відбувся в рамках вивчення дисципліни «Мистецтвознавство». Модератором виступила керівник курсу, кандидат історичних наук, доцент Білик Надія Іванівна.