Музей ТНЕУ в контексті корпоративної культури закладу відвідали студенти другого курсу

15 вересня 2017 року студенти-другокурсники спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» відвідали музей історії Тернопільського національного економічного університету. Захід було приурочено вивченню дисципліни «Корпоративна культура» під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри ДІДУ Білик Надії Іванівни.

Усіх вразила розповідь директора музею Віталія Григоровича Михайлиці про яскраві речові та документальні матеріали, що відображають історію та основні етапи діяльності вищого навчального закладу. Молодь ознайомилась із основними віхами становлення альма-матер за 50 років: від невеличкого філіалу Київського інституту народного господарства до звання Тернопільського національного економічного університету. Нині в університеті функціонують 9 факультетів, 6 навчально-наукових інститутів, 4 коледжі та 4 філії, де навчаються студенти з 23 областей України.

ТНЕУ гордиться своїми випускниками, адже багато відомих політиків, економістів, банкірів, фінансистів, юристів закінчили наш навчальний заклад. Серед них В. А. Ющенко – президент України (2004–2010 рр.). Усім присутнім було цікаво побачити оригінальний підпис Віктора Андрійовича у книзі відвідувачів музею, який політик залишив з нагоди ювілею університету.

Кожен, хто відвідає музей, з гордістю буде називати себе студентом Тернопільського національного економічного університету, який має таку славну історію розвитку.