Онлайн-конференція, присвячена питанню освітніх інновацій у підготовці фахівців для сфери культури


4 червня викладачі та магістранти кафедри ДІДУ взяли участь в онлайн-конференції, присвяченій питанню освітніх інновацій у підготовці фахівців для сфери культури. Науковий захід було організовано на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, партнерами, разом із ТНЕУ, виступили Сумський державний університет і Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв.
З вітальним словом до колег звернулась доцент кафедри ДІДУ, кандидат філологічних наук Біловус Леся Іванівна, яка привітала кафедру туризму та управління соціокультурною діяльністю Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника з ювілеєм. Водночас, наголосила, що в епоху глобалізації культура, зокрема, національна, відіграє велику консолідуючу роль як нації, так і держави.
У виступі доцента кафедри ДІДУ, кандидата історичних наук БІлик Надії Іванівни йшлося про багатоманіття молодіжних субкультур у ХХ-ХХІ ст., особливості культурної ідентифікації представників сучасної молоді в Україні.