«Поки б'ються серця людей, звучатиме і голос Шевченка»

2 лютого 2019 року на базі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У відкритті конкурсу взяли участь представник ІМЗО МОН України Надія Лещик, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ганна Зварич, директор ТОКІППО Олександр Петровський.

Учасниками конкурсу були учні 5-11 класів закладів ЗСО, ПТО, студенти закладів вищої освіти І-ІV р. а. у кількості 27 осіб. Серед них і студентка ТНЕУ спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Оксана Мартинюк, яка у попередньому етапі здобула Диплом 1 ступеня, а її колега Ірина Щурко – 3 ступеня.