Професор Микола Лазарович виступив на молодіжному форумі "Що означає бути гідним?"

Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють /Дж. Міль.
25 листопада у ТКТЕК відбувся молодіжний форум «Що означає бути гідним?» з нагоди Дня гідності та свободи. У форумі брали участь Владика Теодор (Мартинюк) Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ, доктор з канонічного права; Зварич Ганна Володимирівна, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА; Свідерська Галина Мирославівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ ім. Гнатюка; Лазарович Микола Васильович доктор політичних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ; Леся Орляк, автор книги «Ти зробив усе, що зміг», присвяченої світлій пам’яті сина Героя Олександра Орляка, молодшого сержанта, командира гармати протитанкового батальйону окремої гірсько-піхотної 128-ї бригади, випускника нашого коледжу.
Вчителі та учні ЗОШ № 4 м. Тернополя, викладачі та студенти нашого коледжу, учасники форуму обговорили важливі питання: шо є основою гідності людини і що є фундаментом кожного справедливого людського суспільства? Як в наш час виховувати почуття гідності у наших школярів та студентів. Як змінилися настрої українського суспільства, а особливо молоді, за ці роки після Революції Гідності?
Висловлюємо щиру подяку гостям за змістовні, повчальні доповіді, які спонукають замислитись, розвивають прагнення до моральної досконалості, до бажання стати сьогодні кращим, ніж був учора.

Джерело інформації: https://www.facebook.com/LazarovychMykola