Професор Микола Васильович Лазарович репрезентував у Бережанському агротехнічному коледжі свою книгу «Душу й тіло ми положим за нашу свободу»


19 лютого доктор політичних наук, професор кафедри ДІДУ Микола Васильович Лазарович репрезентував у Бережанському агротехнічному коледжі свою книгу «Душу й тіло ми положим за нашу свободу», в якій йдеться про реалії сучасної російсько-української війни на сході України.

Захід відбувся в читальному залі бібліотеки коледжу за сприяння директора Бережанського музею книги Лілії Зінчук, яка коротко ознайомила студентів з життям і творчістю історика, який воював на сході. До презентації долучився директор видавництва «Джура» Василь Ванчура, який упродовж багатьої років видає монографії та підручники Миколи Лазаровича.

Водночас, перед студентами виступила Леся Орляк – матір загиблого поблизу Дебальцевого Олександра Орляка. Мужня жінка розповіла присутнім про історію написання своєї книги «Ти зробив усе, що міг». про історію мобілізації сина, про реальні події з біографії невигаданих персонажів книги. «Сюжет написало саме життя. Тут переплелося усе: на противагу байдужості, зрадам, лицемірному патріотизму – готовність до самопожертви і безкорисна любов до Батьківщини», – зазначила авторка твору.