«Сакура» як часточка Японії в Тернополі

26 жовтня 2017 року студенти першого курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» відвідали мистецьку виставку доктора економічних наук, професора кафедри міжнародної економіки Ірини Олегівни Іващук «Ханамі, з якого все почалося», яка демонструвалася у виставковій залі ТНЕУ.

На вернісажі студенти ознайомилися з картинами, що несуть у собі не лише особливе авторське світосприйняття (адже кожна з них має власну історію), а й якусь особливу енергетику щирої та світлої жіночої душі.

Студенти були вдячні Ірині Олегівні за чудові емоції та можливість поринути у світ прекрасного. За словами Христина Симчишин, «біля кожного з експонатів хотілося затриматись, спинитись, побути наодинці».

Модератором заходу виступила куратор групи ДІД-11, кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Ірина Богданівна Мукомела.