Стажування та практика в Akademia Pedagogiczna CONVIVENTIA (Варшава, Польща)

З 25 квітня по 8 травня 2016 р. у рамках проекту «Електронна адміністрація в органах місцевого самоврядування», обміну досвідом, проведення презентації щодо наукових інтересів, можливості налагодження наукових зв’язків між навчальними закладами студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» (Ковальчук М., Макогон І., Міноцька Л., Порохняк В.) із керівником Біловус Л. І. проходили стажування та практику в Akademia Pedagogiczna CONVIVENTIA (м. Варшава, Польща). Ними було відвідано і прослухано лекції «What is Europe? Identity though Diversity» в Університеті кардинала Степана Вишиньського, «Електронний обіг документації», студенти-документознавці мали візити до Urząd Marzałkowski, Польського Сейму, Бібліотеки Варшавського університету, Експертно-апеляційної ради Варшави, Kancelaria Radcowska Sp.K. “Chmaj I Wspólnicy” з метою знайомства з роботою цих органів та набуття практичних навичок. Студенти отримали можливість ознайомитись із інноваційними методами електронного адміністрування різних органів місцевого самоврядування Польщі та практичної роботи з документами на основі платформи ELDOC; отримання відомостей про роботу інформаційної установи та практичних занять у Бібліотеці Варшавського університету; знайомства з державними органами влади Польщі, інноваційними методами їх функціонування.

У результаті стажування усіма учасниками отримано Сертифікати засвідчення його успішного проходження.