Студенти 4 курсу здобули перемогу в турнірі з шахів

20 листопада 2019 р. у читальному залі бібліотеки ім.Л.Каніщенка ТНЕУ відбулись змагання з шахів Кубку ТНЕУ 2019-2020 навчального року серед студентів факультетів, інституту та коледжу університету.
У командній першості перше місце здобула команда юридичного факультету, на другому місці – ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина і на третьому – збірна факультету фінансів та обліку.
Серед студентів в особистому заліку серед 21 учасника перші місця посіли: на першій дошці — Ковалик Софія (ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина), на другій дошці — Капустинський Василь (ЮФ) і на третій дошці – Антошків Анастасія ( ЮФ). Головний суддя змагань – Міщанчук Роман (кафедра спорту і фізичного виховання).

Вітаємо студентів четвертого курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Василя Капустинського та Романа Залубника з перемогою у спортивному змаганні з шахів!
Радіємо за команду юридичного факультету на чолі з Антошків Анастасією (СРм-21), яка виборола перше місце в турнірі!