Студенти другого курсу побували на «Тернопільських театральних вечорах»

22 вересня студенти другого курсу спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» й «Документознавство та інформаційна діяльність» побували на «Тернопільських театральних вечорах», які цього року було приурочено 130-річниці від дня народження Леся Курбаса. Шостого дня XV Всеукраїнського фестивалю сцена належала Чернівецькому академічному обласному музично-драматичному театру ім. Ольги Кобилянської. На суд поважного журі, очолюваного народним артистом України, знаним режисером Федором Стригуном, чернівчани представили Love-story з антрактом «Сяй, мій божевільний діаманте!» за мотивами п’єси відомого сценариста і продюсера Айвона Менчелла «Бабине літо».

На понад дві години глядачі наче перенеслися у Нью-Йорк, адже саме там живуть головні героїні Доріс, Люсіль та Іда, ролі котрих блискуче виконали заслужені артистки України Діна Анепська, Лариса Попенко та Наталія Гунда. Вони зачепили серця глядачів, змусили їх думати, шукати паралелі із сьогоденням, адже, коли падає завіса, життя продовжується. І в ньому вирує танго пристрасті чи вальс кохання.

Студенти ДІД-21 та МСД-21 вдячні акторам із Чернівців за чудову виставу.