СТУДЕНТИ ГРУП МСД-31 ТА МСДм-11 ВІДВІДАЛИ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ у ТЕРНОПОЛІ

26 лютого студенти та магістри спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» оглянули експозицію Тернопільського обласного художнього музею. Вони ознайомились із творами ХVІІ–ХХІ століть, які репрезентують образотворче мистецтво не лише України, а й Західної Європи. Лише перелік прізвищ українських мистців (І. Г. Пінзеля, Ю. Панькевича, С. Васильківського, П. Левченка, М. Пимоненка, І. Труша, О. Новаківського, М. Глущенка, Т. Яблонської, О. Кульчицької, Л. Левицького, Я. Музики, І. Марчука, М. Паращука, Я. Гніздовського, Я. Омеляна, Є. Удіна та ін.) свідчить про багату колекцію музею. Окремої уваги заслуговують роботи майстрів з Польщі, Італії, Німеччини, Франції. Водночас, художній музей популяризує творчість сучасних художників Тернополя й області. Фонди культурної установи в останні роки поповнюються внаслідок дарунків місцевих художників та авторів, які мають персональні виставки у музеї.
У виставковому залі сьогодні було презентовано відреставровані роботи з фондів музею. У перспективі буде здійснено оновлення експозиції відділу сакрального мистецтва, який поповниться іконами та дерев’яною скульптурою, зокрема розп’яттям Ісуса Христа, яке, на думку Б. Возницького, належить доробку майстра доби бароко — І.Г. Пінзеля.
Захід відбувся в рамках вивчення дисципліни «Мистецтвознавство» та «Сакральне мистецтво» (керівник курсу — Білик Н.І.). Насамперед, студенти та магістри відкрили для себе різноманіття художніх течій, жанрів, авторських технік.