Студенти ЮФ здобули друге місце в "Студентських перегонах"

12 березня між факультетами ТНЕУ відбулися ігри розуму «Студентські перегони». Студенти юридичного факультету здобули друге місце в змаганнях між знавцями творчості Тараса Шевченка. До складу команди ЮФ ввійшли студенти 1-3 курсів спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності». Колектив кафедри ДІДУ щиро вітає Влада Гурзеля (ст. ДІД-31), Вікторію Хомякову (ст. ДІД-31), Марію Петренко (ст. ДІД-21), Іванку Олійник (ст. ДІД-21), Анатолія Дронова (ст. МСД-11) та Ірину Зварич (ст. ДІД-11) із заслуженою відзнакою.

Безперечно, участь у просвітницькому проекті збагатила студентів цінним досвідом у проведенні подібних заходів. За словами А. Дронова, організація конкурсу потребує грунтовної підготовки: необхідно було підібрати цікаві завдання, продумати оформлення локації, визначити ведучого, запросити експертів тощо. Таким чином, у майбутній роботі менеджера культури необхідно володіти цілою низкою компетентностей, в тому числі, як проводити інтелектуальні ігри серед молоді.