Європейські дні молодіжної культури у Стальовій Волі (Республіка Польща)


Упродовж 6-10 травня 2018 року студенти спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» разом з викладачами кафедри д.пед.н., проф. Ю.А.Щерб’яком та к.іст.н., ст. викладачем І.Р.Недошитко у складі делегації юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету взяли участь у Європейських днях молодіжної культури у Стальовій Волі (Республіка Польща), організатором яких виступив Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ. Участь у заході взяли також делегації з Польщі, Словаччини та Угорщини.

Сьомого травня 2018 року наші студенти достойно виступили на Міжнародних спортивних змаганнях, здобувши ІІ місце: настільний теніс (Ядчишин І.), біг 100 метрів (Довган С.), ІІІ місце: волейбол (Гановський Ю.).

Восьмого травня 2018 року відбулася Міжнародна наукова конференція «Через спорт до інтеграційного розвитку суспільства. З доповідями виступили студенти спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» (Доган С., Кирилюк Т.) та «Менеджмент соціокультурної діяльності» (Гонзул З.). Усі доповідачі отримали відповідні сертифікати.

Дев’ятого травня 2018 року всі учасники Європейських днів молодіжної культури у Стальовій Волі разом з професором отцем Яном Зімним відвідали Краків. Під час відвідин студенти та викладачі були присутніми на Святій Месі у Санктуарії Божого Милосердя в Лагевніках, який є одним із найбільших паломницьких центрів Європи. Також для присутніх було організовано екскурсію найстарішою частиною Кракова – Старим Містом.

Своїми враження від подорожі до Польщі поділились другокурсники:

«Вечорами у Боянові ми збиралися і весело проводили час разом з іноземцями. Ділилися своїми враженнями і розповідали цікаві історії. Також ми відвідали Краків, гуляли вуличками старовинного міста, розглядали місцеву архітектуру, фотографувалися  та  намагалися знайти спільну мову з містянами. Я дуже рада, що отримала можливість відвідати Польщу, взяти участь у міжнародній конференції. Завдяки цій поїздці отримала цінний досвід у спілкуванні з іноземцями, а також багато позитивних емоцій» (Кирилюк Тетяна, ст. гр. ДіД-21).

«Після поїздки в мене лише хороші враження. Я отримала море позитивних емоцій і знайомств. Надзвичайно захопливо було гуляти вулицями Кракова та милувалися величезними спорудами міста, від яких перехоплювало подих» (Хомякова Вікторія, ст. гр. ДіД-21).

«Мені було надзвичайно цікаво спілкуватися із студентами з Словаччини, Польщі та Угорщини на тему важливості спорту в сучасному інформаційному суспільстві. Я б з радістю знову долучилася до організації та проведення подібніх заходів» (Гонзул Зоряна, ст. гр. МСД-31).

Студенти та викладачі кафедри ДІДУ висловлюють щиру вдячність польським друзям із Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ за цікаво організований захід, теплі й щирі емоції.