Тренінг з дисциплін "Мистецтвознавство" та "Сакральне мистецтво"

Графіка, живопис, архітектура, мозаїка, фреска, ікона, інгредієнти, пігменти, акварель, гуаш, масло, акрил, пензлик, палітра… Сьогодні студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» під час тренінгу довідались багато нової інформації про ці мистецтвознавчі поняття завдяки випускниці Львівської академії мистецтв Марії Білас, яка не лише розповіла про основні види образотворчого мистецтва та жанри, а й показала, в чому особливість чисельних художніх технік у живописі, як творили перші мистці. Художниця свою розповідь доповнила цікавою презентацією та роботами сучасних авторів. Запам’ятались такі тези з її виступу: «Масло дає можливість творити простір», «Техніці акварелі притаманна прозорість, а папір має дихати», «Художник повинен навчити мозок ставити правильний мазок».
Студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» мали змогу потримати в руках різноманітні фарби (олійні, акрилові, акварельні, гуаш тощо). Водночас, взяли участь у майстер-класі з виготовлення яєчної темпери, за допомогою якої створювались ікони в далекому Середньовіччі. Дехто спробував себе у ролі мистця.
На завершення тренінгу студенти переглянули відео про талановиту художницю, якій лише шість років, але вона створює шедеври, що прирівнюються за майстерністю до робіт відомого абстракціоніста Дж. Поллока.
Захід, який подарував усім позитивні емоції, відбувся в рамках вивчення дисциплін «Мистецтвознавство» та «Сакральне мистецтво» / лектор — доцент Білик Н.І.