Тренінг з дисципліни "Технології управлінського документообігу"

Студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» розпочали тиждень тренінгів із відвідування Державного архіву Тернопільської області. У рамках вивчення дисципліни «Технології управлінського документообігу» третьокурсники мали можливість ознайомитись з умовами зберігання фондів, особливостями пошукової роботи з виявлення документів. Директор архіву Федір Полянський розповів про формування Національного архівного фонду, наголосив на основних напрямах роботи архіву: видача довідок тематичного, біографічного та соціально-правового характеру, інформування органів місцевої влади, установ, громадськості про наявність в архіві документів з актуальних проблем. Студенти групи ДІД-31 побачили, як використовується програма електронного документообігу Аскод. Модератором заходу стала доцент Олена Конопліцька.