Творча зустріч із журналісткою та поетесою Зоряною Замковою

25 вересня у тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбулась творча зустріч із журналісткою, поетесою Зоряною Замковою. Студенти спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» ТНЕУ (викладач Олена Конопліцька) відкривали для себе неповторний поетичний світ талановитої краянки. Розмова вийшла напрочуд теплою і щирою. Юнаки і дівчата гортали сторінки нової збірки вибраного Зоряни – «Маленька крапка знаку запитання» і залюбки (на вибір) читали ті твори, які їм найбільше припали до душі. А таких виявилось чимало. Читала їх і сама авторка.

На думку Зоряни Замкової, творчістю можна рятувати власну уяву. Бо наша уява – це як освітлення на театральній сцені. Коли увага, уява розвинуті, людина легко вдосконалюється і споглядає тоді поезію навіть… під ногами. «Клопоти з ідеалом» – друга поетична збірка. Сьогодні Зоряна Замкова працює у прес-службі управління ВД Фонду соціального страхування України у Тернопільській області.

Зустріч з творчою особистістю збагатила студентів новим досвідом, відкрила нові можливості у проведенні цікавих культурних проектів у рамках співпраці із закладами культури Тернополя.