Унікальний арт-бук про Митрополита Андрея Шептицького презентовано для студентів першого курсу ТНЕУ

5 листопада для студентів першого курсу Факультетів економіки та управління, обліку та аудиту, комп’ютерних та інформаційних технологій, Навчального-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Гаврилишина було презентовано унікальний арт-бук про Митрополита Андрея Шептицького, подвижника українського національно-культурного відродження в ХХ ст. Оксана Лехіцька, працівник бібліотеки-музею «Літературне Тернопілля» розповіла першокурсникам про рід Андрея Шептицького, його сім’ю, монаший та єпископський періоди життя. Присутні дізналися про митрополичу діяльність глави Української Греко-Католицької Церкви, який опікувався сиротами, займався меценатством, об’єднував українську діаспору, зустрічався зі світовими лідерами. Захід відбувся в рамках вивчення дисципліни «Українознавство» (керівник курсу – кандидат історичних наук, доцент Білик Н. І.).