Урочиста церемонія вручення дипломів магістра


17 березня на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра. Випускники кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства (спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») отримали диплом магістра ТНЕУ.

Випускників привітали декан юридичного факультету Банах Сергій Володимирович, завідувач кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Гомотюк Оксана Євгенівна, спеціаліст сектору реалізації заочних факультет-програм ТНЕУ Борисова Марина Семенівна, викладачі кафедри ДІДУ.

Слова вдячності від спільноти випускників 2018 року висловила староста групи, магістр Прокопишин Мар’яна:

«Дякую всім одногрупникам за таке цікаве навчання. Хоча ми навчались на заочній формі навчання, час, проведений з Вами, – безцінний! Тому бажаю Вам знайти свою правильну дорогу в житті, реалізуватись  у цьому великому світі. Хочеться також висловити слова подяки завідувачу кафедри Оксані Євгенівні Гомотюк, викладачам кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства та всім, хто був з нами вподовж навчання! Ви розумні, талановиті, чесні, терплячі, добрі, працьовиті. Бажаємо Вам наснаги у Вашій праці, щоб з легкістю здобували нові вершини, зичимо Вам вдячних і творчих  студентів, міцного-міцного здоров’я! Ми в спогадах назавжди збережемо Ваші поради і добрі слова, які Ви сказали нам на врученні! Дякуємо Вам за Вашу турботу, доброту, терпіння та повагу!»

Надія Білик, кандидат історичних наук, доцент кафедри ДІДУ