Відверто про «Тернопіль 1»: студенти обговорювали журналістику рішень у рамках «Освітотериторії»

Коротко і просто про четверту владу. Журналістика рішень – тема, яку обговорюють студенти Західноукраїнського національного університету зі спікером. На прикладі каналу «Тернопіль 1» редакторка ньюзруму Юлія Валах розповіла про професію, яка поєднує в собі кілька вмінь – комунікативність, креатив, стресостійкість та амбіційність.

Журналіст – змінює суспільство, вирішує проблеми чи заробляє гроші? Чому в ЗМІ більше негативу, аніж позитивних історій? Про основні якості та вміння, і, звичайно, журналістську етику. Сьогодні студенти дізнались специфіку роботи журналістів. Загалом же, спікери із абсолютно різних професійних сфер виступають перед студентами різних спеціальностей новоутвореного соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету. Це тижневий Молодіжний портал “Освітотериторія”.

Докторка історичних наук, в. о. декана соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ Оксана Гомотюк зауважує, що для сьогоднішніх випускників неабияк важливі такі навички, як креативність, робота в команді, комунікація та орієнтація у медіапросторі.

Розвинути ці навички допомагають студентам спікери із різних галузей. Це, зокрема, начальниця міського Управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради Христина Білінська, засновниця SMM-школи Олександра Струмчинська, а також шеф-редакторка відділу ньюзрум на телеканалі «Тернопіль 1» – Юля Валах.

Лекцію про дієву журналістику прийшли послухати студенти спеціальностей психологія, соціальна робота, інформаційна аналітика. Кажуть, це цікаво та актуально, а такі заходи дають можливість самовдосконалюватися і почути думки фахівців різних галузей.

На факультеті зауважують, подібні зустрічі хотіли б проводити для студентів постійно, та наразі все здебільшого залежить від епідемічної ситуації. Наголошують – у разі необхідності готові перейти на платформи онлайн.

Джерело | Т1 Новини

Більше про подію за посиланняи: