Випускники

Джерелейко Інна – заступник комерційного директора з питань логістики ТОВ "Сервіс-Агрозахід"


Філіпчук Анна – провідний спеціаліст з питань звернень громадян апарату Ратнівської райдержадміністрації


Порохняк Вікторія – головний зберігач фондів Бережанського краєзнавчого музею


Королюк Юля – діловод Тернопільської обласної бібліотеки для молоді


Михайлиця Ганна – провідний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю Тернопільського національного економічного університету


Дискурська Іванна – бібліотекар відділу обслуговування 5-11 класів Монастириської центральної дитячої бібліотеки


Романів Іванна – документознавець архіву Тернопільського національного економічного університету.


Гратій Катерина – бухгалтер ТОВ МВ "СТЕЛЛАР"


Стогній Ірина – менеджер з реклами, сайт міста Тернополя «0352.ua»


Ричкун Марія – методист II категорії науково-методичного відділу Тернопільської обласної бібліотеки для молоді


Прокопишин Мар'яна – інспектор-землевпорядник Ріпинецької сільської ради


Птиць Андрій – заступник керівника підвідділу кадрової роботи відділу персоналу ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»


Гадевич Олена - провідний документознавець відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області


Макогон Ірина – рекрутер в IТ-компанії «Forte Group»


Керсак Катерина - художник комп'ютерної графіки (CG Artist)


Зімінська Анна - завідувач бібліотекою-філією № 4 для дорослих м.Тернополя


Баран Уляна - бібліотекар бібліотеки-філії № 2 для дітей м. Тернополя


Равлюк Алла - секретар Підгаєцького районного суду


Кривокульська Тетяна - бібліотекар відділу соціокультурної діяльності Тернопільської обласної бібліотеки для молоді


Осідак Віра - помічник керівника Академії стилю та моди Empire of models, виконавчий директор "Студії пародонтології"


Губко Альона - керівник магазину ТОВ "АТБ-маркет" у м. Хмельницький


Вакарчук Юлія - оператор комп’ютерного набору у відділі освіти, молоді та спорту Крижопільської районної державної адміністрації


Грицанчук Катерина - завідуюча науково-методичного відділу Тернопільської обласної бібліотеки для молоді


Могер Катерина - менеджер з підбору персоналу компанії Контінентал Фармерз Груп Юр. фірма ТОВ «Мрія Трейдинг»


Гонзул Зоряна - провідний методист Тернопільського районного будинку культури


Левандовська Наталя - бібліотекар Тернопільської обласної бібліотеки для молоді


Верблян Анастасія - менеджер із зовнішньо-економічної діяльності ТОВ «МВ Стеллар»


Вовк Оксана - бібліограф 1 категорії бібліотеки імені Л. Каніщенка Тернопільського національного економічного університету


Остапчук Ярослав - аналітик у АТ Концерн Галнафтогаз у м. Львів


Лопян Володимир - головний спеціаліст управління по роботі з персоналом Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області


Капустинський Василь - провідний менеджер у соціально-інвестиційному відділі компанії "Контінентал фармерз груп"