Віват першокурсник!


9 листопада в рамках щорічного святкування Дня української писемності та мови на юридичному факультеті ТНЕУ відбулася символічна посвята у студенти першокурсників спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Студентська «корпорація» поповнилася здібними, активними, свідомими молодими людьми, сповненими мрій та сподівань, а професорсько-викладацький колектив кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства отримав «свіжий ґрунт» для засівання «розумного, доброго, вічного».

Крок за кроком, наполегливо й успішно студенти груп ДІД-11 і МСД-11 проходять нелегкі етапи соціально-психологічної адаптації першокурсників до навчання у виші. Проте їм на допомогу завше готові прийти старші й досвідченіші друзі-студенти та викладачі-наставники.

У вітальному слові-зверненні куратори груп МСД-11 і ДІД-11 – доценти Марків Інна Степанівна і Мукомела Ірина Богданівна підкреслили, що майбутнє належить молодим. Отже, варто сміливо ставити цілі, незважаючи на перешкоди наполегливо працювати і це обов’язково гарантуватиме юним серцям високі результати. Будьте щасливими, наші дорогі першокурсники! Нехай успіх супроводжує вас не тільки у навчанні, а й в особистому житті, а згодом – у професійній і творчій реалізації.

Свято гордості, інтелекту і таланту вдалося на славу та вкотре засвідчило невичерпний ідейний і творчий потенціал майбутніх документознавців та менеджерів соціокультурної діяльності, помножений на мудрість і ентузіазм викладачів кафедри. А студенти-першокурсники у повній мірі відчули себе членами єдиної дружньої «кафедральної родини».