Тренінг з дисципліни "Корпоративна культура" в музеї ТНЕУ

20 вересня студенти другого курсу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» познайомилися з історією ТНЕУ в експозиції музею університету. Директор установи Віталій Михайлиця цікаво й змістовно розповів про основні віхи становлення та розвитку альма-матер, презентував найвідоміших особистостей — ректорів, викладачів, випускників, — які стали гордістю ТНЕУ.

Студенти були захоплені розповіддю директора музею про минуле міста Тернополя, переглянули старі світлини з альбому.

Як слушно відзначив ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий: «Знати свою історію — це впевнено дивитися у майбуття!»

Треніг відбувся у рамках вивчення дисципліни «Корпоративна культура» (керівник курсу — кандидат історичних наук, доцент Білик Н.І.).