Зустріч молоді з Миколою Лазаровичем


16 жовтня в актовому залі ТНЕУ відбулася презентація книги Миколи Васильовича Лазаровича «Душу й тіло ми положим за нашу свободу: Україна в боротьбі проти збройної агресії Російської Федерації 2014-2018 рр.» та четвертого видання «Ілюстрованої історії України».

Справжні українці ніколи не залишаються осторонь подій сьогодення. Саме таким патріотом своєї держави є доктор політичних наук, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ, заслужений працівник освіти України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені братів Богдана і Левка Лепких, автор сотень наукових праць, Людина року – 2015, а ще – захисник України, боєць-доброволець, котрий воював на Східному фронті з 2015 року у складі 14-ої окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Микола Васильович Лазарович.

Перший проректор ТНЕУ Микола Іванович Шинкарик подякував М. В. Лазаровичу за подвижницьку працю на ниві національних звитяг, культури та науки.

Молодь пишається такими наставниками, як Микола Васильович, адже його наукові дослідження надихають її своєю національною свідомістю утверджувати одвічні прагнення Героїв України  і залишатися небайдужими до подій сьогодення. Творча молодь ТНЕУ створила відеоролик, який був презентований під час зустрічі.

Приємно, що наші краяни, видавці не залишаються осторонь подій, які відбуваються у нашій країні. Зворушливим був виступ директора видавництва «Джура», видавця Ванчури Василя Львовича.

Своїм прекрасним співом полонив присутніх вокальний гурт «Галичанка» ТНЕУ,  а хореографічною композицією «Сильні духом» – учасники студії сучасної хореографії «Танго dance company».

Ми переконані у тому, що майбутнє України – у надійних руках національно свідомих українців. Щиро віримо: закінчиться війна, Україна розправить свої дужі крила і усміхнеться до Господа зі щирою подякою за мир і волю.

Слава Україні! Героям слава!